DCPC Gaming

PC Gaming - největší rozměr zábavy

Zážitek lepší než z filmu či dobrodružného románu, neboť Vy jste jeho hlavním hrdinou, Vy utváříte příběh a okolí reaguje na vaše konání. Podle dovednosti Vás hra odměňuje. Královská zábava, simulace realit jiných oborů, dostání se do problematiky od dětství, zábavnou formou a v angličtině. Nic takového žádná generace před námi neměla! Nebývalá kombinace lidského důvtipu a tvůrčího umění v dokonalém audiovizuálním provedení, kam až možnosti aktuálního HW dovolují. PC gaming je motorem hardwarového pokroku a také prvotním důvodem, proč se řada mladých lidí dává na studium informatiky.

Cyberpunk 2077 - skvělý základ hloupě uchopen

Dojmy ze hry, která dědí skoro všechny neduhy Witchera. Kromě toho svojí nedomyšleností v rozvoji postavy přímo legitimizuje cheatování. Prvním dojmem je nadšení z dechberoucí akce. Časem však zjišťujeme, že hra je pouhou demonstrací toho, co by jednou tvůrci dovedli udělat, ale v současném stavu to všechno dost pokulhává.

Stellaris

Na první pohled skvostně propracovaná 4X hra se po třetím čtvrtém zahrání jeví neskutečnou srágorou.

X4F Split Vendetta - dosud nejlepší simulátor velkohospodaření ve vesmíru (2020)

Nejcelistvější a nejvelkolepější simulátor velkohospodářství vesmírného (2020).

Deadrising 4 - prodírání se nemrtvým davem

Ani akce ani horor, jen na takové odpočinkové mírné hraní po prohýřené noci.

M&B II Bannerlord: mnoho nezbytných modů, zefektivňování herního procesu

Až teprve tato konstelace modů dělá bannerlord nebetyčnou hrou. Prohlašuji, že s touto konstelací to je spustitelné a funguje, sám to tak ostatně už 4 měsíce hraji beze změn. Spouštím to nyní přes BannerLord Mod Launcher.

DC home |
Portál vojenských technologií |
Ostatní články |
Organizační

Strašidelné události se jen velmi těžko vyšetřují. Už svojí povahou jsou prchavé a neuchopitelné.
A. C. Clarke