DCPC Gaming

PC Gaming - největší rozměr zábavy

Zážitek lepší než z filmu či dobrodružného románu, neboť Vy jste jeho hlavním hrdinou, Vy utváříte příběh a okolí reaguje na vaše konání. Podle dovednosti Vás hra odměňuje. Královská zábava, simulace realit jiných oborů, dostání se do problematiky od dětství, zábavnou formou a v angličtině. Nic takového žádná generace před námi neměla! Nebývalá kombinace lidského důvtipu a tvůrčího umění v dokonalém audiovizuálním provedení, kam až možnosti aktuálního HW dovolují. PC gaming je motorem hardwarového pokroku a také prvotním důvodem, proč se řada mladých lidí dává na studium informatiky.

Cyberpunk 2077 - skvělý základ hloupě uchopen

Dojmy ze hry, která dědí skoro všechny neduhy Witchera. Kromě toho svojí nedomyšleností v rozvoji postavy přímo legitimizuje cheatování. Prvním dojmem je nadšení z dechberoucí akce. Časem však zjišťujeme, že hra je pouhou demonstrací toho, co by jednou tvůrci dovedli udělat, ale v současném stavu to všechno dost pokulhává.

Stellaris

Na první pohled skvostně propracovaná 4X hra se po třetím čtvrtém zahrání jeví neskutečnou srágorou.

X4F Split Vendetta - dosud nejlepší simulátor velkohospodaření ve vesmíru (2020)

Nejcelistvější a nejvelkolepější simulátor velkohospodářství vesmírného (2020).

M&B 2 Bannerlord (2): cenné poznatky z dlouhého hraní modifikované verze

Tak předně nemodifikovanou hru MB2B vůbec nemá smysl hrát. Až teprve množina modifikací, které upravují a doplňují značnou část principů hry, dělá z MB2 Bannerlord nejlepší počítačově-herní počin posledních mnoha let. Jelikož mody jsou dostupné tak snadno z NexusMods a instalovatelné pouhým přesunutím do složky /Modules, v případě Bannerlordu se s vámi o nemodifikované verzi už asi nikdo nebude chtít bavit.

Black Mesa

V době vydání stařičkého Half Life to byla hra geniální, neuvěřitelná, strhující. O dvacet let později se ta samá hra dá shrnout slovy: Malé, nudné, prázdné.

Deadrising 4 - prodírání se nemrtvým davem

Ani akce ani horor, jen na takové odpočinkové mírné hraní po prohýřené noci.

M&B II Bannerlord: mnoho nezbytných modů, zefektivňování herního procesu

Až teprve tato konstelace modů dělá bannerlord nebetyčnou hrou. Prohlašuji, že s touto konstelací to je spustitelné a funguje, sám to tak ostatně už 4 měsíce hraji beze změn. Spouštím to nyní přes BannerLord Mod Launcher.

M&B 2 Bannerlord (1): Opět úchvatný základ fanouškovských modifikací

Nová dlouhodobě hratelná bomba je na úsvitu. Čekáme jen na pár úvodních patchů a na haldu modů, které se objevují už od prvního dne vydání.

Doom Eternal - Nečekaně slabý odvar, očekávání následované zklamáním

Měl to být Doom na steroidech a přitom je to Doom cenící na nás bezzubé dásně.

DC home |
Portál vojenských technologií |
Ostatní články |
Organizační

Očekávaný zisk z výlučného postavení vlastníka patentu je stimulem pro snahu vynálezců přesto, že se v drtivé většině případů nedostavuje ekonomický efekt.
Abraham Lincoln