1. DC
 2. Dělník rulety

  Tato sekce obsahu se týká pouze hraní strojové elektromechanické rulety. Sleduji mechanické chování rulety s úmyslem odhadnout výsledek kola. Sem píši o některých výsledcích mé patnáctileté výzkumné činnosti. A přátelé věřte nebo ne, má to smysl!
  "Strategie vyžaduje myšlení, taktika pozorování."
  "Taktika znamená dělat, co můžeš, s tím, co máš."

  Rozdíl mezi ruletou a automaty, vysvětleno speciálně pro ženské

  Slýchám to čím dál častěji, že lidé mylně považují ruletu také vlastně za slotový automat. Nevím proč se mě na to ptají vždy zrovna ženské, snad proto, že uvažují praktičtěji a zajímá je spíš případná ziskovost než nějaké vzorky statistických veličin ke zkoumání. Tak tedy ještě naposled vysvětlím ten rozdíl mezi oběma hrami obzvláště pro ženské.

  Ruleta, proč je královskou hrou

  Co dělá z rulety hru králů podobně jako třeba šachy, je možnost plánovat, kombinovat, vytvářet vlastní osvědčené způsoby hraní a doma si cvičně propočítávat všemožné scénáře sázení a jejich výsledky na kola dopředu.

  Obecné metodiky pro mírný růst

  Návod na konkrétní osvědčené výherní taktiky zatím v plén nevydám. Tohle je však posouzení obecných problémů na ruletě a rady, jak jim čelit – tzn. nedostat se dlouhodobě do mínusu.

  Typologie hráčů rulety

  Podle jedné z definic je gamblerem ten, kdo podstupuje riziko pro nejistý výsledek. Prací nazýváme soustavně vynakládané úsilí za účelem zisku, přičemž riziko zde není požadováno. Vzhledem k povaze rulety a hazardu obecně, nikdy nelze riziko minimalizovat na nulu a tedy žádní stoprocentní vyhrávači neexistují. Za svoji desetiletou praxi na ruletě jsem však v obou činnostech nalezl určitou shodu a teď se vám pokusím vysvětlit, jak, že to s tím profesionálním hráčstvím je.

  Ruleta: několik zásad jak zůstat v plusu a mírně růst

  Tak jako nikdo na internetu vám samozřejmě neřeknu jak stále vyhrávat, jednak takový postup neexistuje a jednak by nebyl sdělitelný. Záležel by na konkrétním stroji, okolnostech a vnímání jednotlivce. Řeknu vám ale vlastnoručně objevená pravidla, ktera mi pomohla si ruletou trvale přivydělávat.

  Předpoklady k profesionálnímu hraní - mít špičkové kognitivní funkce

  O tom, jak se při hraní vyplatí být vyspaný, střízlivý, pohotový a mít to natrénované. Stále je však nadpolovičním faktorem úspěchu (51%) momentální štěstí - je to prostě hazard. Zbývajících 49% úspěchu však tvoří zdravé duševní funkce profihráče, pokud už ví "jak na to".

  Živá versus robotická ruleta (nemíním čistě softwarový generátor čísel bez mechanických součástí)

  Aneb proč bych nikdy nehrál s živým krupiérem. Jednoduše můj někdejší "učitel" na ruletě byl vysloužilý krupiér na středomořském parníku a říkal mi takové postřehy o ruletě a fígle krupiérů, že s živým profíkem bych v životě nehrál.

  Výnosnost rulety v závislosti na týdenní době

  Pokusím se vám ilustrovat, že dlouhodobé odpozorování týdenní a denní doby na ruletě na konkrétním stroji má smysl a dokonce se vyplácí.

  Pozor na Martingale - cesta do pekel

  Martingale je nejjednodušší hrací metoda v ruletě. Přijde na ni prostě každý a tak je používána většinou nevědomě hráči, kteří nemají vyvinutou žádnou pokročilejší sázecí taktiku. V drtivé většině případů jde o cestu do pekel, díky níž jsou kasina živa, a hráči pravidelně obíráni o všechno.

  1. DC

Portál vojenských technologií,
nejnovější přírůstky:

ART, SPGH
Samohybné dělostřelectvo

T5 Denel

VLAP

SR5

AR3

T-300 Kasirga

IFV, APC
Bojová vozidla a transportéry pěchoty

Adaptiv

Borsuk

Stryker DVH (Double V-Hull)

Stryker Dragoon

Rosomak KTO

MBT, LT
Hlavní bitevní tanky

Griffin III

Ejektor zplodin výstřelu

Thermal sleeve

EMBT

Kaplan MT / Harimau

Ozbrojené vrtulníky

Z-10 / CAIC WZ-10

T129 ATAK

H225M Caracal (EC725)

Rotor a počet listů rotoru

Wire strike protection system (WSPS)

Recon, IMV - Lehká vozidla
a transportéry personálu

Caiman MRAP

RG35 6x6

Mosquito HMV AFV-420P

RG33

AJBAN LRSOV

AA, SAM, SPAAG
Prostředky protivzdušné obrany

dolet, dostřel, dosah

Střely s plochou dráhou letu

Goalkeeper

Skyshield

Type 09 SPAAA

Technologie a pojmy
vojenských prostředků obecně

výbušina vs. výbušnina

Optical camouflage

Counter-insurgency (COIN)

Muzzle brake - úsťová brzda

Digitální mapy

▾ Portál vojenských technologií |
▾ Home |
▾ Divácký výzkum |
▾ Organizační |

"Vidění je u svatých běžné."
- Toulky britskou minulostí