Need for Speed: Most Wanted 2012 - Nářezové městské denní ježdění
Akčně destruktivní ježdění nablýskanými bouráky po nablýskané vozovce města pokračuje. Milovníkům NFS by sem spíše pasoval podtitul Underground 3.
Ať dělám co dělám, Chevrolet Corvette ZR1 je stále nejlepší auto
Dostal jsem se do zvláštního stereotypu střední hry, kdy mám po městě objeveno 70 aut ze 120 a další se mi objevit nedaří. Z nich nejlépe vyladěnou a dlouhodobě nejúspěšnější je pro mě korveta, ovšem na klíčové závody postupu ve hře už také přestává stačit. Zkouším vyladit další auta tak, abych s nimi postoupil dál, ale nedaří se. Korveta je kulomet a na co s ní nestačím, tam to bude chtít úplně jiný přístup.
Late game
V momentě kdy se dostanete k McLarenu, začíná vám tah na branku ve smyslu rychlého dokončení celé hry. McLaren má i v základní nepřeladěné verzi oproti korvetě takový přebytek výkonu, že co dosud za velkého úsilí nešlo, jde najednou hravě. Ježdění s McLarenem proti soupeřům nejvyšší ligy je jedna velká báseň. Všechny dosud nesplněné závody jsem najednou ujel napoprvé. On totiž, ačkoli nijak zvlášť ani nezatáčí ani nesmykuje, on prostě akceleruje pořád, zdánlivě v jakékoli rychlosti. Na složitých okruzích s velkým počtem zatáček a množstvím krátkých oddělených úseků je tedy nepřekonatelný.
Po odemčení McLarenu nečekaně začíná finální třetina hry, kdy se dostáváte ke špičkovým autům a ujet s nimi i těžkou trať napoprvé nebývá problémem. Pro zvýšení znovuhratelnosti doporučuji ladit civilní kocábky čtvrté kategorie a snažit se kampaň ujet s nimi, to naopak nejde ani na sto pokusů.
Zdroj
Need for Speed: Most Wanted 2012. Criterion Games. Electronic Arts. 2012. Windows. PC game